Historie firmy KRČMA AUTO

Firma KRČMA AUTO byla zapsána do obchodního rejstříku na podzim roku 1995.

krcmaauto V květnu 1996 byla zahájena výstavba firemní základny u obce Chrastavice vzdálené 2 km od okresního města Domažlice, kde se také dodnes nachází její sídlo. Po úspěšně provedené expertíze bylo společnosti uděleno oprávnění k provádění technických prohlídek silničních vozidel všech kategorií, na jejímž základě v únoru roku 1997 firma zahájila svou hlavní činnost. V současnosti je společnost držitelem certifikátu ISO 9001 a provádí technické prohlídky a kontroly veškerých osobních a nákladních dopravních prostředků.

V únoru 1997 společnost zahájila činnost autoservisu ihned po dokončení stavby druhé budovy. Zde začala provádět opravy osobních automobilů a přípravy na STK. Ve stejných prostorách firma zahájila provoz stanice měření emisí na vozidla se zážehovými a vznětovými motory všech značek a systémů. To jí umožnila smlouva uzavřená se společností BOSCH, čímž se stala jedním z jejich partnerů.

V průběhu následujících dvou let začala společnost provádět ověřování a montáže tachografů, seřizování náprav laserovou technologií a spustila provoz dvou klempířských dílen vybavených ultrazvukovou technologií.

krcmaauto V létě 2001 společnosti Krčma Auto a Krčmová Jana s. r. o. zakoupily objekt bývalého Autoservisu Škoda ve městě Domažlice (směr Kdyně). Po rozsáhlé rekonstrukci zahájily činnost téhož roku. Firma KRČMOVÁ JANA s. r. o. se zabývá výrobou dřevěných hraček a provádí montáže drobného spotřebního zboží. Firma KRČMA AUTO se zaměřila především na opravy nákladních automobilů, ale z důvodu rostoucí poptávky po servisu osobních aut začala i tyto dopravní prostředky opravovat. V této oblasti se společnost specializovala mimo jiné na kvalifikované a náročné opravy elektroinstalací, veškeré automobilové elektroniky, klimatizací, motorů a převodovek včetně automatických. Pro tyto činnosti disponuje odborně vyškoleným personálem a nejmodernějším diagnostickým zařízením. Pro veškerá školení a nákupy nových zařízení využívá firma služeb společnosti BOSCH, se kterou má uzavřenou smlouvu, na jejímž základě je začleněna do sítě značkových servisů BOSCH CAR SERVICE. Dále zde firma zahájila činnost pneuservisu osobních a nákladních vozidel. Pilířem této činnosti je zastoupení značky Bridgestone, kde patří mezi hlavní odběratele v ČR.

V současnosti firma buduje v Domažlicích nové prostory pro osobní automobily, z důvodu rostoucího zájmu o nabízené služby. Mezi její další projekty patří výstavba autolakovny, čerpací stanice, mycí linky a autobazaru, které by se měly uskutečnit v následujících letech. Z těchto strategických cílů je patrné, že společnost nechce zůstat nic dlužna svému mottu:

LEPŠÍ SLUŽBY PRO VAŠE AUTO.

ADRESA:
Masarykova 475, Domažlice
Bezděkovské předměstí

KONTAKT:
Autoservis + Pneuservis: 
telefon: +420 379 720 586

STK: 
telefon: +420 379 768 242

Emise: 
telefon: +420 379 768 252

Autoservis Domažlice
mapa Domažlice - autoservis

STK Chrastavice
mapa Chrastavice - STK